Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
Wyjazdy firmowe
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
grand spa litwa

Gwiazdka DruskiennikiGwiazdka Druskienniki

Gwiazdka Druskienniki

HOTEL PUSYNAS

hotel pusynas druskiennikikontakt nowe

Hotel Pusynas Druskienniki położony w jest centrum Druskienik. 3-gwiazdkowy hotel oferuje wszystkie wygody, niezbędne do zapewnienia odpowiedniego, jakościowo i cenowo wypoczynku. Hotel w Druskienikach swoim kształtem przypomina ogromną szyszkę sosnową lub sękacza. Przez okna widać druskienicki kościół katolicki zbudowany w stylu neogotyckim, tuż obok – jezioro Druskonis, Park Wodny w Druskienikach w odległości ok 300 metrów.  Hotel Pušynas oferuje nie tylko usługi zakwaterowania i wyżywienia – tu można również skorzystać z zabiegów SPA, programów leczniczych, zaś personel hotelu fachowo zorganizuje Państwu i Państwa partnerom konferencję czy inne przedsięwzięcie biznesowe. Panorama Hotel DruskiennikiHotel Pušynas w Druskienikach posiada 66 pokoi różnego typu i standardów.

 CENNIK HOTEL PUSYNAS *** NOCLEG
   NIEDZ. - CZW.
 PIĄTEK - SOBOTA

1osobowy pusynas 2 osobowy pusynas 2 osobowy plus pusynas suite pusynas
        1 Osobowy                     2 Osobowy                       PLUS                       SUITE

 1 OSOBOWY  39 €  45 €
 2 OSOBOWY  49 €  54 €
 2 OSOBOWY PLUS  54 €  59 €
 SUITE  69 €  74 €

 W cenie:

- nocleg,
- śniadanie,
- 1 godzina dziennie w kompleksie jacuzzi i łaźni,
- WiFi.

Dodatkowe łóżko:
- dzieci do 4 lat - bezpłatnie
- dzieci do 4 do 18 lat - 14 Euro
- dorośli - 19 Euro
- zwierzaki - 13 Euro (tylko 4 i 5 piętro)

 

 HOTEL PUSYNAS DRUSKIENNIKI PAKIET GORĄCA LAGUNA
   2 NOCLEGI
 1 OSOBOWY  91 €
 2 OSOBOWY  129 €
 2 OSOBOWY PLUS  139 €
 SUITE  148 €

 W cenie:

- 2 noclegi,
- śniadania,
- kompleks łaźni parowy (mokra) i jacuzzi (SPA centrum, I piętro hotelu): po 1 godzinie w ciągu dwóch dni,
- Kompleks SPA „Ciepła laguna“ (SPA centrum,I piętro hotelu/ czas trwania – 1 godz.): 1 kąpiel Morza Martwego; 1 masaż gorącymi kamieniami,
- WiFi.

Dla wygody gości dostępne są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i klasa lux. Hotel może zakwaterować jednocześnie 150 gości, sala konferencyjna zmieści 80 osób, restauracja – 80 osób, SPA Pušynas – 15 osób. Każdy z pokoi hotelu jest wyposażony w balkon, TV, indywidualnie regulowaną klimatyzację (pokoje klasy biznesowej na I piętrze) oraz biurko. Centrum SPA w Druskienikach jako pierwsze w uzdrowisku oferuje gościom kąpiele z wodą Morza Martwego i terapię borowiną Morza Martwego. Na gości centrum SPA w Druskienikach czekają różnego rodzaju masaże: klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, antycellulitowy, kamieniami z magmy, drenażowy, miodowy. Centrum SPA w Druskienikach, należące do Kliniki Terapii i Chirurgii Urody, zaprasza przedstawicielki płci pięknej na zabiegi kosmetyczne na twarz, wykonywane z wykorzystaniem kosmetyków firmy „Guinot“, „Bioline“, „Anna Lotan“.

SPA centrum oferuje również inne zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyczne i lecznicze na ciało: depilację woskiem, kąpiele parafinowe dla dłoni i stóp, zabiegi ujędrniające, wyszczuplające i antycellulitowe na ciało. Goście centrum SPA mają też możliwość skorzystać z solarium, różnego rodzaju programów SPA dla kobiet, mężczyzn lub dla dwojga. Usługi oferowane przez centrum SPA można również podarować znajomym, bliskim, partnerom biznesowym: sprzedajemy karty podarunkowe. Wobec gości hotelu Pušynas w Druskienikach stosowana jest 10 % zniżka na zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij