Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

Gwiazdka DruskiennikiGwiazdka Druskienniki

Gwiazdka Druskienniki

HOTEL PUSYNAS

hotel pusynas druskiennikikontakt nowe

Hotel Pusynas Druskienniki położony w jest centrum Druskienik. 3-gwiazdkowy hotel oferuje wszystkie wygody, niezbędne do zapewnienia odpowiedniego, jakościowo i cenowo wypoczynku. Hotel w Druskienikach swoim kształtem przypomina ogromną szyszkę sosnową lub sękacza. Przez okna widać druskienicki kościół katolicki zbudowany w stylu neogotyckim, tuż obok – jezioro Druskonis, Park Wodny w Druskienikach w odległości ok 300 metrów.  Hotel Pušynas oferuje nie tylko usługi zakwaterowania i wyżywienia – tu można również skorzystać z zabiegów SPA, programów leczniczych, zaś personel hotelu fachowo zorganizuje Państwu i Państwa partnerom konferencję czy inne przedsięwzięcie biznesowe. Panorama Hotel DruskiennikiHotel Pušynas w Druskienikach posiada 66 pokoi różnego typu i standardów.

 CENNIK HOTEL PUSYNAS *** NOCLEG
   NIEDZ. - CZW.
 PIĄTEK - SOBOTA

1osobowy pusynas 2 osobowy pusynas 2 osobowy plus pusynas suite pusynas
        1 Osobowy                     2 Osobowy                       PLUS                       SUITE

 1 OSOBOWY  39 €  45 €
 2 OSOBOWY  49 €  54 €
 2 OSOBOWY PLUS  54 €  59 €
 SUITE  69 €  74 €

 W cenie:

- nocleg,
- śniadanie,
- 1 godzina dziennie w kompleksie jacuzzi i łaźni,
- WiFi.

Dodatkowe łóżko:
- dzieci do 4 lat - bezpłatnie
- dzieci do 4 do 18 lat - 14 Euro
- dorośli - 19 Euro
- zwierzaki - 13 Euro (tylko 4 i 5 piętro)

 

 HOTEL PUSYNAS DRUSKIENNIKI PAKIET GORĄCA LAGUNA
   2 NOCLEGI
 1 OSOBOWY  91 €
 2 OSOBOWY  129 €
 2 OSOBOWY PLUS  139 €
 SUITE  148 €

 W cenie:

- 2 noclegi,
- śniadania,
- kompleks łaźni parowy (mokra) i jacuzzi (SPA centrum, I piętro hotelu): po 1 godzinie w ciągu dwóch dni,
- Kompleks SPA „Ciepła laguna“ (SPA centrum,I piętro hotelu/ czas trwania – 1 godz.): 1 kąpiel Morza Martwego; 1 masaż gorącymi kamieniami,
- WiFi.

Dla wygody gości dostępne są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i klasa lux. Hotel może zakwaterować jednocześnie 150 gości, sala konferencyjna zmieści 80 osób, restauracja – 80 osób, SPA Pušynas – 15 osób. Każdy z pokoi hotelu jest wyposażony w balkon, TV, indywidualnie regulowaną klimatyzację (pokoje klasy biznesowej na I piętrze) oraz biurko. Centrum SPA w Druskienikach jako pierwsze w uzdrowisku oferuje gościom kąpiele z wodą Morza Martwego i terapię borowiną Morza Martwego. Na gości centrum SPA w Druskienikach czekają różnego rodzaju masaże: klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, antycellulitowy, kamieniami z magmy, drenażowy, miodowy. Centrum SPA w Druskienikach, należące do Kliniki Terapii i Chirurgii Urody, zaprasza przedstawicielki płci pięknej na zabiegi kosmetyczne na twarz, wykonywane z wykorzystaniem kosmetyków firmy „Guinot“, „Bioline“, „Anna Lotan“.

SPA centrum oferuje również inne zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyczne i lecznicze na ciało: depilację woskiem, kąpiele parafinowe dla dłoni i stóp, zabiegi ujędrniające, wyszczuplające i antycellulitowe na ciało. Goście centrum SPA mają też możliwość skorzystać z solarium, różnego rodzaju programów SPA dla kobiet, mężczyzn lub dla dwojga. Usługi oferowane przez centrum SPA można również podarować znajomym, bliskim, partnerom biznesowym: sprzedajemy karty podarunkowe. Wobec gości hotelu Pušynas w Druskienikach stosowana jest 10 % zniżka na zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij