Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
flores druskienniki
Wyjazdy firmowe
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
długi weekend druskienniki

SANATORIUM DRAUGYSTE LITWA DRUSKIENNIKI

Sanatorium Draugyste - kompleks kilku obiektów /Budynek Główny ,Villa Vingis ,Villa Kolonada / Modrzewiowy domek/ położony w Druskiennikach na wysokim brzegu Niemna, pośród pięknie utrzymanej zieleni i świerkówkontakt nowe. Odległość od Centrum Druskiennik ok. 300 m., przy budynku głównym znajduje się letni basen kąpielowy. Zabiegi odbywają się w budynku głównym - centrum Afrodyta. Do 6 zabiegów dziennie!!!!

budynek główny draugyste sanatoriumBudynek Główny pokoje po kapitalnym remoncie , z łazienką , TV , bardzo ładnie urządzone. Na miejscu baza zabiegowa , basen, centrum SPA Afrodyta ,  gabinety lekarskie , jadalnia , restauracja . Przy sanatorium basen letni .Obiekt III piętrowy , jest winda. Budynek Główny - wszystkie pokoje nowe z węzłam sanitarnymi, remont 2006 r. pokoje 1 i 2 Osobowe, 2 Osobowy Lux (pokój dzienny, sypialnia, lodowka), łązienka (WC, kabina prysznicowa), 2 Osobowe Apartamenty (pokój dzienny, sypialnia, lodówka), 4 Osobowy Apartament (2 sypialnie, pokój dzienny, 2 Łazienki, wanna z hydromasażem, aneks kuchenny), 2 Osobowy Apartament z kominkiem (wanna z hydromasażem, aneks kuchenny). We wrzesniu 2006 r. został zakończony remont generalny całego budynku oraz wybudowano basen odkryty i korty tenisowe w południowej części.

villa vingis sanatorium draugyste druskienniki 3

Villa Vingis willa / pensjonat położony na wysokim brzegu Niemna , cały obiekt po pełnej modernizacji. Pokoje 2 osobowe z łazienkami,TV. Pokoje 2-osob. typu lux z aneksem sypialnym. Wyżywienie na miejscu, zabiegi w Budynku Głównym ,naprzeciwko odległość ok.100 m.. Z okien rozciąga się przepiękny widok na Niemen i okolice. Vila Vingis uroczy, przedwojenny, odrestaurowany w 2005r. Pawilon nad samym Niemnem ok. 120 m od Budynku Głównego, Pok. 1 i 2 Os. Pokoje Lux, wszystkie pokoje z węzłam sanitarnymi. Jakuzi a własciwie mały basen z widokiem na Niemen, własna jadalnia dla gości meiszkających w tym pawilonie i barek.

 

Vila Kolonada 1

Villa Kolonada
obiekt po kapitalnym remoncie w 2010 roku ,usytuowanie budynku w półokręgu, skierowanym na południowy zachód. Pokoje 1, 2 osobowe oraz pokoje 2-os Lux , nowocześnie wyposażone, każdy z łazienką i TV. Na miejscu gimnastyka i masaże, pozostałe zabiegi w Budynku Głównym .Wyżywienie w restauracji na miejscu .  Vila Kolonada -1 i 2 Osobowe z węzłem sanitarnym ok. 120 m od Budynku Głównego. Oddany po całkowitym remoncie 08.2011, obecnie najbardziej elegancki pawilon z własną restauracją/ kawiarnią.

Modrzewiowy Domek nad Niemenem, 2 piętrowa nowoczesna willa nad Niemnem, góra i dół oddzielne wejścia: 2 x 2 Osobowe parter, 2 i 1 Osobowy I piętro.

 

 

 

 

Wskazania do leczenia :
Układ krążenia, układ oddechowy ,reumatyzm, zwyrodnienia stawów, schorzenia kręgosłupa , nerwice, przewód pokarmowy, narządy ruchu, schorzenia kręgosłupa , zwyrodnienia stawowe, reumatyzm .
Wody mineralne Druskiennik zawierają chlorek wapnia i sodu oraz magnez i brom.
Woda pitna działa na błonę śluzową żołądka i dwunastnicy, pobudza wytwarzanie żółci, reguluje obieg hormonów i elektrolitów. Kąpiele mineralne, natryski, masaż podwodny uśmierzają bóle, rozluźniają skurcze, oddziałują na układ immunologiczny i krwiobieg, poprawiają przemianę materii.
Borowina torfowa używana w zabiegach to produkt rozkładu substancji roślinnych, stosowana jest w leczeniu chorób tkanki łącznej, mięśni szkieletowych, nerwów, układu moczowo-płciowego i oddechowego.

         Budynek Główny Villa Vingis Kolonada
 Rodzaj pokoju 1 osobowy 2 osobowy LUX Apartament 1 osobowy 2 osobowy UX 1 osobowy 2 osobowy LUX
09.01 - 30.06 66 € 120 € 134 € 142 € 63 €
114 €
134 €
66 € 120 € 124 €
01.07 - 30.09 148 € 142 € 174 € 174 € 74 €
138 €
148 € 74 € 142 € 148 €
01.10 - 23.12 138 € 126 € 138 € 148 € 66 €
120 €
138 € 69 € 126 € 138 €
                     
                     

 Cena obejmuje:
-Pełny zakres zabiegów w sanatorium Draugyste, w tym kąpiele mineralne, zabiegi z leczniczego błota i ziół na co dzień.

Nieograniczona liczba procedur wliczone w cenę, w przypadku gdy są one wybrane z listy procedur pierwotnych i wtórnych ,biorąc pod uwagę stan zdrowia klienta.

(Maksymalnie 6 dziennie).
- Wyżywienie - 3 razy dziennie ( w formie bufetu ) ;
- Procedury centrum zdrowia i urody " Aphrodite " : suchea i mokra łaźnia parowa, kąpiel w basenie z wodą mineralną,
z dyszami do masażu podwodnego, jacuzzi, kaskady.
- Odkryty basen z podwodnymi dyszami masującymi, kaskadami i odkryty kort tenisowy.

LECZONE SCHORZENIA
- Narządów ruchu (reumatyzm, gościec, zwyrodnienia, kontuzje powypadkowe)
- Kardiologiczne, zaburzenia serca i naczyń krwionośnych
- Gastryczne
- Górnych dróg oddechowych
- Systemu Nerwowego
- Przewodu pokarmowego 
PRZECIWSKAZANIA
- Choroby psychiczne
- Gruźlica
- Stany zapalne nerek
- Epilepsja
- Choroby weneryczne 
DIAGNOSTYKA:
z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury,
(ocena stanu serca i systemu krążenia pacjenta) elektrokardiogram, spoczynkowy i wysiłkowy, analizy krwi: kliniczne i biochemiczne.
- Elektrokardiografia
- Weloergometria
- Rektoromanoskopia
- Gastrofibroskopia
- Hydrokolonoterapia
 
ZABIEGI:
- Kąpiele: perełkowe, solankowe, ziołowe, tlenowe, jodowo-bromowe, terpentynowe, pianowe, kwasowo-węglowe
- Masaż Klasyczny
- Masaże podwodne
- Natrysk okrężny
- Okłady borowinowe suche i mokre
- Fizykoterapia
- Kinezyterapia
- Elektroterapia
- Muzykoterapia
- Psychoterapia
- Koktaile ziołowe
- Mikrowlewki
- Inhalacje
- Zabiegi błotne ginekologiczne
- Aplikacje elektroborowinowe
- Płukanie Jelit – Płatne dodatkowo
 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij