Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

215869 499004400120390 1915394354 n

snow arena druskienniki

SNOW ARENA Druskienniki atrakcje – ZIMOWE ROZRYWKI PRZEZ CAŁY ROK

Chociaż Litwa jest krajem nizinnym również tutaj miłośnicy nart mogąkontakt nowe cieszyć się z nadbałtyckiego całorocznego centrum sportów zimowych, znajdującego się w Druskienikach. Cieszy się ono popularnością wśród zapalonych narciarzy, jak i początkujących, którzy chcą spróbować jak to jest.
8 hektarów terenu, trzy trasy zjazdowe dla narciarzy i snowboardzistów. Łączna długość zjazdu przekracza 1100 metrów. Dwa stoki narciarskie działają przez cały rok: główna trasa o długości 460 m i trasa dla początkujących długości 150 m na których utrzymywana jest temperatura ok -3 do -5 stopni. Jedna z tras znajduje się na powietrzu i jest ona najdłuższą trasą zjazdową. Obiekt wyposażony jest w wyjątkowy system chłodzący, dzięki czemu z tras narciarskich można korzystać nie tylko zimą, ale nawet wówczas, gdy temperatura powietrza dochodzi do 30 stopni Celsjusza.
W Snow Arenie mile widziani są wszyscy miłośnicy zimowych sportów, ponieważ jej trasy są przystosowane zarówno dla zjazdów rekreacyjnych, profesjonalnych treningów i zawodów oraz dla uczących się jazdy z instruktorem. W tym ośrodku można zjeżdżać nie tylko na nartach. Również miłośnicy snowboardu i łyżew są mile widziani. Dla dzieci także znajdzie się tu rozrywka. Można się wspinać po ściance lub bawić w ciepłym parku zabaw dla dzieci.


Po czasie spędzonym na stoku  czekają  na Państwa kolejne atrakcje. Wewnątrz głównej trasy znajduje się Bar Lodowy i Bar Rybny – specjalnie dla prawdziwych fanów nart. Tu można się ogrzać i zregenerować siły w restauracji Aero Gallery, znajdującej się na wysokości 50 metrów, z której rozciąga się zapierające dech w piersi panorama Druskiennik i okolic. Wygodne wnętrza, przyjemna atmosfera pozwalają szybko odzyskać siły i zachować piękne wspomnienia na długo.
Obiekt jednorazowo może pomieścić do 1000 osób.
  Snow Arena Druskienniki – to nowy obiekt na liście najlepszych światowych ośrodków sportów zimowych pod dachem. Według swoich technicznych parametrów trafia on do najlepszej piątki tego typu ośrodków, a równych sobie konkurentów nie ma w promieniu co najmniej tysiąca kilometrów.
Obecnie na świecie jest około 50 ośrodków sportów zimowych pod dachem. Najwięcej z nich – około 30 – mieści się w Europie. Reszta zaś w USA, Japonii, Emiratach Arabskich, Australii, Nowej Zelandii, Malezji, Singapurze, Indiach, Korei Południowej. Od dzisiaj między tymi państwami jest również Litwa. Snow arena Druskienniki – to zimowy raj na ziemi. Niepodporządkowany zmianom pogodowym, ociepleniu klimatu.

cennik snow arena

                   IMGP671720KopiowanieIMGP691520KopiowanieIMG 020320Kopiowaniesnow320KopiowanieIMGP671720Kopiowanie

cennik snow arena sprzet

instruktor snow arena