Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

GRAND HOTEL PRAHA

Grand Hotel Praha Słowacja basen art

 mapa grand hotel praha

logo hotel

Tatrzańska historia przepychu hotelu Grandhotel Praha sięga już 1905 roku. Wybudowany w przepięknym stylu secesyjnym, który przenosi nas w bajkowe czasy Tatr. Grandhotel Praha oferuje zakwaterowanie w Tatrzańskiej Łomnicy w 106 pokojach i 19 apartamentach.

Prawdziwą dumą hotelu jest nowe centrum wellness oferujące rozpieszczające i stylowe pobyty wellness w Tatrach. Idea leczniczych działań przyrody tatrzańskiej połączona z tradycją uzdrowisk i odprężającym wypoczynkiem w pełni realizuje się w centrum Grand Mountain Spa. Zabiegi, masaże, jak również własne kosmetyki na bazie naturalnej ziół, leśnych jagód i innych darów tatrzańskiej przyrody mogą Państwo odnaleźć nie tylko w naszym centrum wellness & spa centre, ale również na każdym kroku, od zdrowej lokalnej kuchni, aż po poduszki ziołowe na lepszy sen.

Doskonały relaks w zewnętrznym basenie o gładkiej powierzchni z niebiańskimi widokami, odprężenie w jacuzzi, saunach czy basenie wewnętrznym jest idealnym odpoczynkiem po dobrej wycieczce czy nartach.

Niedawno otwarte centrum wellness Grand Mountain SPA jest prawdziwą perełką hotelu. Główną inspiracją filozofii nowego centrum SPA były tradycyjne uzdrowiska lokalne wraz z leczniczymi właściwościami tatrzańskiej przyrody. Pomysł oparty na właściwościach zdrowotnych typowych roślin iglastych, jak sosna czy kosodrzewina, leczniczych ziół górskich, słodziutkich jagód leśnych, miodu, ale również skarbów podziemnych, jakimi są sól, czy kamienie szlachetne, jest tym, czym to centrum spa różni się od innych.

W odzyskaniu równowagi ciała i duszy pomaga również wszechobecna woń olejków ziołowych, zarówno na basenie, jak i w części wellness. Droga do zdrowia prowadzi przez saunę na podczerwień i biosaunę lub przez bardziej tradycyjne sauny parową lub fińską. Wszystkie sauny są zaprojektowane w oryginalnym stylu. Ciało i umysł doskonale odprężą się w strefie odpoczynku, gdzie świecą lampy solne i można popijać prawdziwą wodę tatrzańską, w której rozpuszczają się minerały.

Niepowtarzalnym doświadczeniem dla każdego odwiedzającego jest pobyt w zewnętrznej części centrum wellness od południowo-wschodniej strony hotelu zarówno z sauną, basenem chłodzącym, wanną z jacuzzi, jak również basenem o idealnie gładkiej powierzchni. Stąd można spoglądać na całą dolinę Popradu rozpostartą pod Łomnicą albo nocą bezpośrednio z basenu można śledzić mieniące się gwieździste niebo.

Każdy może poczuć pozytywny wpływ skarbów tatrzańskich na własnej skórze w sześciu salach terapeutycznych, gdzie każdy zabieg jest połączony z idealnie dobraną ceremonią parzenia herbaty.

Grand Hotel Praha Słowacja standard event tourist Grand Hotel Praha Słowacja deluxe 45 event tourist Grand Hotel Praha Słowacja apartament deluxe 3 event tourist grand hotel praha spa event tourist

POKÓJ STANDARD
Wszystkie pokoje w hotelu Grandhotel Praha mają swoją własną historię i specyficzne detale. Każdy z nich jest komfortowy i odznacza się historyczną atmosferą, przy czym pokój Standard znajduje się w oryginalnej części budynku i stanowi kategorię podstawową.
Pokoje posiadają prywatną łazienkę z toaletą, telewizję satelitarną, telefon, mini barek, sejf i wbudowaną suszarkę do włosów.
Niektóre pokoje oferują widok z balkonu.

DELUXE
Pobyt w Tatrach Wysokich w stylu rozpieszczającym komfortem 4-gwiazdkowego hotelu i 100-letnią charyzmą. Na urlop w Tatrzańskiej Łomnicy zapraszamy do zrekonstruowanych pokoi Deluxe, wyposażonych komfortowo w wysokim standardzie. Wyposażenie pokoi łączy tradycyjny styl secesyjny typowy dla tego historycznego hotelu z nowoczesnymi elementami i technologią. Wykorzystane tu materiały, to wysokiej jakości drewno, skóra, nowoczesne tkaniny i barwne odcienie połączone ze złotem.
Pokoje posiadają prywatną nowoczesną łazienkę z toaletą, telewizję satelitarną, telewizor z płaskim ekranem, telefon, mini barek, sejf i wbudowaną suszarkę do włosów.
Niektóre pokoje oferują również widok z balkonu.

APARTAMENT
Zapraszamy do jednego z przestrzennych, przesiąkniętych historią apartamentów. Przytulne wnętrze chwyci za serce każdego gościa. Na apartament składają się osobna sypialnia, łazienka z toaletą i salon, który może z powodzeniem służyć jako pokój spotkań dla mniejszej liczby osób lub komfortowa baza dla rodziny z możliwością dostawki.
W apartamencie znajduje się telewizja satelitarna i telewizor z płaskim ekranem, mini barek, sejf i telefon.

APARTAMENT DELUXE
Urlop bez kompromisów w Tatrach Wysokich. Nowe niezwykle przestrzenne apartamenty Deluxe zachwycają połączeniem elementów tradycyjnych, jak skóra, kamień i drewno. Można się dosłownie zakochać w atmosferze splendoru, doskonałych widokach pięknych gór i absolutnym komforcie.

Grand Hotel Praha Słowacja1 event tourist Grand Hotel Praha Słowacja event tourist Grand Hotel Praha Słowacja spa event tourist Grand Hotel Praha Słowacja apartament deluxe 3 event tourist