Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe
ferie zimowe druskienniki aquapark cennik 2023

Jak otrzymać dofinansowanie z NFZ-u na pobyt w sanatorium zagranicznym?
Aby ubiegać się o zwrot kosztów za pobyt w zagranicznym sanatorium, tak samo jak w przypadku kuracji krajowej, w pierwszej kolejności potrzebne jest skierowanie wystawione przez lekarza.  Po zakwalifikowaniu pacjenta można wybrać ośrodek na odbycie kuracji.
Trzeba pamiętać o tym, że leczenie musi zostać zrealizowane w miejscowości zakwalifikowanej jako uzdrowisko.
Po odbyciu kuracji należy przedstawić w NFZ rachunek wystawiony kuracjuszowi przez ośrodek. Musi on zostać przetłumaczony na język polski (niewymagane jest tłumaczenie przysięgłe).
Po więcej informacji na temat refundacji kosztów kuracji zagranicznej należy zwracać się do punktu NFZ.
Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na temat finansowania kuracji na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia: http://nfz.gov.pl/

CENTRUM REHABILITACJI DRUSKIENNIKI UPA (tłum. Litewska Bogini Rzek).

centrum rehabilitacji upa1 UPA Druskienniki event touristFunkcjonalny ośrodek rehabilitacji poważnych przypadków schorzeń oraz leczeniakontakt nowe pourazowego. Położone z dala od centrum miasteczka, na uboczu w zaciszu lasów sosnowych w pobliżu Sanatorium Egle oraz Szpitala Miejskiego Druskiennik.
Kuracjusze Centrum Rehabilitacji to osoby głównie z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego oraz chorób sercowo-naczyniowych.
Troszczymy się także osoby, które potrzebują, rekonwalescencji  organizmu po chorobach onkologicznych. Wszyscy goście Upa mogą w pełni korzystać z terapii medycznych i czuć się bezpiecznie - wszystkie nasze terapie i usługi hotelarskie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodę i komfort dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej. Upa ma bezpośredni dostęp do Szpitala miasta za pośrednictwem podziemnego tunelu, co pozwala nam szybciej niż gdzie indziej w mieście na udzielenie pomocy medycznej.

Ośrodek wyposażony jest w nowoczesny sprzęt do badań, rehabilitacji oraz leczenia takich jak elektrokardiogram czy Basal Metabolic Rate, wanny wertykalne, urządzenia do terapii elektromagnetycznej, ultradźwiękowej.

centrum rehabilitacji upa UPA Druskienniki event touristKoliažas4 UPA Druskienniki event touristUpa 76 UPA Druskienniki event touristUpa 81 UPA Druskienniki event tourist


CENTRUM REHABILITACJI DRUSKIENNIKI PAKIET DIAGNOSTYKA I REHABILITACJA (MINIMUM 6 NOCLEGÓW) CENA ZA POKÓJ / 1 doba
 RODZAJ POKOJU / OKRES
 CENA ZA POKÓJ
2019.01.11-2019.04.30
2019.05.11-2019.06.30
2019.09.01-2019.12.23
2019.05.01-2019.05.10
2019.07.01-2019.08.30
2019.12.24-2020.01.10
 1 OSOBOWY  90 €  105 €
 2 OSOBOWY  150 €  175 €
 NOCLEG DLA OPIEKUNA  35 €  40 €
 DOPŁATA DO BALKONU  20 €
 SUITE  +50 € do ceny pokoju 2 osobowego

W cenie:
- Zakwaterowanie 4 gwiazdkowym hotelu.
- Pełne wyżywienie posiłki w formie bufetu (śniadanie, obiad, kolacja).
- Wizyta Basen & Sauna Complex 90 min.
- płaszcze zabiegowe, jednorazowe kapcie w pokoju.
- parking.
- Konsultacje i pakiet indywidualnych badań i program leczenia.
- Kontynuacja konsultacji lekarskiej.
- Testy przepisane przez lekarza: konsultacje lekarzy specjalistów; Konsultacje: fizjoterapeuty; neuro-ortopedyczne badania w ramach metodologii Cyriax; Wyliczenie (Basal) tempo przemiany materii; kardiogram.
- 5 zabiegów dziennie z poniższej listy, według złożonego pakietu indywidualnego proponowanego przez lekarza:
Masaż leczniczy; Głowy, szyi i masaż ramion; Drenaż limfatyczny za pomocą masażu; W połączeniu z fizykoterapią i leczniczymi masażami "Upa" (masaż i rehabilitacja indywidualna nie może znajdować się w tym samym dniu co program leczenia "UPA" ); Kąpiel terapeutyczna (pełna, częściowa, rąk, stóp); Aplikacja parafinowa na dłonie lub stopy; masaże podwodne; Terapeutyczne stosowanie błota: Aroma terapeutyczne zastosowanie sapropelic; Zastosowanie torfu leczniczego błota (pakiety); Stosowanie sapropelic; kinezyterapia indywidualna; Kinezyterapię indywidualną program ćwiczeń do wykorzystania w domu; Kąpiel wertykalna; Inhalacje (z drzewa sosnowego i olejek lawendowy, woda mineralna, propolis, nagietek); Fizjoterapia; Grupa terapeutyczna kinezyterapia; Nordic Walking; Haloterapia; Muzykoterapia.
- Spersonalizowany program ćwiczeń do użytku domowego.

UWAGI:
1. Opłata klimatyczna 1 Euro za osobę za dobę (dotyczy wszystkich osób powyżej 18 roku życia).
2. bezpłatne zakwaterowanie i posiłki dla dzieci poniżej 5 roku życia. Dzieci w wieku od 5 do 18 lat będzie opłata w pełnej cenie jak od osoby towarzyszącej.
3. Osoba towarzysząca Cena obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie (3 posiłki), codzienną wizytę w kompleksie basenu i saun - 90 minut.

      CENTRUM REHABILITACJI DRUSKIENNIKICENTRUM REHABILITACJI DRUSKIENNIKICENTRUM REHABILITACJI DRUSKIENNIKICENTRUM REHABILITACJI DRUSKIENNIKI

Pokój 1 Osobowy SPECJALISTYCZNY
Pokój jednoosobowy wyposażony w specjalną opiekę pielęgniarską, pokój o powierzchni 14m.k.w.  Pokój posiada wszystkie niezbędne wygody. Nowoczesna łazienka wyposażona jest w WC z prysznicem.
Pokoje wyposażone są w biurko, osobisty sejf, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Aby zapewnić komfort gościom pokój został wyposażony w indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewaniem.
Pokój 2 osobowy typu Standard

20 m.kw. Dwuosobowy pokój z jednym łóżkiem podwójnym (200 x 180 cm).
Pokoje wyposażone są w biurko, mały stolik z miękkim fotelem, czajnik i naczynia, sejf, telewizję satelitarną i bezprzewodowy internet. Wszystkie pokoje dwuosobowe mają balkony (typu francuskiego lub prywatny mały balkon). Nowoczesna łazienka wyposażona jest w WC, prysznic i suszarką do włosów. Aby zapewnić komfort gości, wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzacją i system ogrzewania.

 

Standard Double Twin przystosowany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

20 m.kw. Dwuosobowy pokój z jednym łóżkiem podwójnym (200 x 180 cm) lub dwoma pojedynczymi łóżkami (200 x 90 cm), w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej.
Pokoje wyposażone są w biurko, mały stolik z miękkim fotelem, czajnik i naczynia, minibar, sejf, telewizję satelitarną i bezprzewodowy internet. Wszystkie pokoje dwuosobowe mają balkony (typu francuskiego lub prywatny mały balkon). Nowoczesna łazienka wyposażona jest w WC z prysznicem, przystosowana dla osób o ograniczonej mobilności. Aby zapewnić komfort gości, wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację i system ogrzewania.

 

Pokój typu Twin Standard

20 m.kw. Pokój dwuosobowy z 2 łóżkami pojedynczymi (200 x 90 cm).
Pokoje wyposażone są w biurko biuro w domu, mały stolik z miękkim fotelem, czajnik i naczynia, sejf, telewizję satelitarną i bezprzewodowy internet. Wszystkie pokoje dwuosobowe mają balkony (typu francuskiego lub prywatny mały balkon). Nowoczesna łazienka wyposażona jest w WC, prysznic i suszarkę do włosów. Aby zapewnić komfort gości, wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację i system ogrzewania.

Specjalna Pokój typu Twin

20 m.kw. Twin pokój z 2 pojedynczymi łóżkami (200 x 90 cm), w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej.
Pokoje wyposażone są w biurko, mały stolik z miękkim fotelu, czajnik i filiżanki z naczyniami, sejf, telewizję satelitarną i bezprzewodowy internet. Wszystkie pokoje dwuosobowe mają balkony (typu francuskiego lub prywatny mały balkon). Nowoczesna łazienka wyposażona jest w WC, prysznic i suszarkę do włosów. Aby zapewnić komfort gości, wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację i system ogrzewania.

SUITE

Ten przytulny 50 m kw.. apartament z oddzielnym salonem i sypialnią może pomieścić do 4 osób.
Nasze przestronne i dobrze wyposażone apartamenty są oferowane z jednym łóżkiem podwójnym (200 x 180 cm) lub dwoma łóżkami pojedynczymi. W salonie znajduje się wydzielone miejsce na popołudniową herbatę. Na wyposażeniu znajdziemy czajnik oraz naczynia, sejf, telewizję satelitarną i bezprzewodowy internet. Goście mogą korzystać z małego balkonem z widokiem na jezioro.

Łazienka wyposażona jest w WC, kabiną prysznicową i umywalkę z suszarką do włosów. Przytulny salon posiada rozkładaną sofę, aby pomieścić osobę trzecią i czwartą. Aby zapewnić komfort gości, wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację i system ogrzewania. Apartamenty są idealne zarówno do rehabilitacji jak i do wypoczynku z rodziną.

     DSC 0006 UPA Druskienniki event touristDSC 0117 UPA Druskienniki event touristUpa 135 UPA Druskienniki event touristDSC 0053 UPA Druskienniki event tourist

Restauracja UPA

Elegancka i wytworna restauracja UPA oferuje naszym gościom dania wykwintne wewnątrz nowo otwartego centrum rehabilitacji. A la carte stworzone przez znanego szefa kuchni litewskiej Tomasa Rimydisa.

Oprócz głównego menu restauracja oferuje menu "wieczorne rozrywki".

• Chrupiące paluszki posypane sezamem w sosie świeżej bazylii
• Sery z orzechami i sosem malinowym
• włoski chleb z solonego łososia i suszonymi pomidorami
• włoski chleb z szynką Prosciutto Crudo, marynowanymi oliwkami i pieczonym czerwonym sosie pieprzowym
• Layer- wędzona wołowina, suszonymi pomidorami, musztarda, sałata i sos pomidorowy
• Deser czekoladowy
• teacake Twarogowe
• ciasta owocowe
• Kawa herbata
• świeżo wyciśnięty sok z owoców

Czynne w godzinach wieczornych:
Piątek 20:00 - 23:00
Sobota 20:00 - 23:00

    RESTAURACJA UPA DRUSKIENNIKIRESTAURACJA UPA DRUSKIENNIKIRESTAURACJA UPA DRUSKIENNIKIRESTAURACJA UPA DRUSKIENNIKI
Kawiarnia META (bufet)

Znajduje się na pierwszym piętrze, atrakcyjna i modna kawiarnia oferuje posiłki w formie bufetu. Trzy razy dziennie serwuje pyszne i zdrowe jedzenie przygotowane przez profesjonalny zespół kucharzy pod okiem słynnego wirtuoza litewskiej kuchni Tomasa Rimydisa. Menu w formie bufetu obejmuje dania dietetyczne opracowane przez naszą Dietician.

Godziny otwarcia:
Śniadanie: 08:00 - 10:30
Lunch: 13:00 - 14:30
Kolacja: 18:00 - 19:30

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij