Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

PARK LINOWY DRUSKIENNIKI

park linowy druskienniki logoCzy kiedykolwiek próbowałeś przeskoczyć z drzewa na drzewo? Jeżeli nie, to nie możesz przegapić okazji, by przekonać się o swojej sile i odwadze oraz doświadczyćkontakt nowe wspaniałych emocji w linowym parku rozrywki w Druskiennikach!!!
Pokonując trasy o różnej wysokości i stopniu trudności, napotkasz na swojej drodze wiele przeszkód. Do przebycia są huśtające się drabinki, małpie mosty, przelot z zapierającą dech prędkością na rwącą rzeką oraz nurkowanie w wąskich tunelach. Przejście niektórych tras kosztuje sporo wysiłku i wymaga wytrwałości, ale są one warte zdobycia, by na ich końcu móc wykrzyknąć triumfalnie: Dałem radę! To wspaniałe uczucie.
Parki oferują również bardzo łatwe trasy, dostosowane do możliwości nawet dla dzieci czy seniorów, są one bardzo bezpieczne.

Główną atrakcją Parku Przygody „ONE" jest „Lot Tarzana ponad Niemnem” . Jest to unikalna trasa o długości ponad 400 metrów, poprowadzona nad największą rzeką Litwy. Film o Parku Linowym w Druskiennikach https://youtu.be/8LP_FvKeCfU

Park znajduje się w strategicznie wygodnym miejscu – w samym centrum Druskienink, obok Parku Rozrywek Wodnych. Goście Parku Linowego „ONE” będą mogli nie tylko aktywnie i ekstremalnie spędzić czas, ale i zażyć saun, zjeżdzalni i basenów w Aquaparku Druskienniki, który znajduje się 200 metrów od Parku Linowego.

dzieciom studenci dorosli extr niemnas
Do 145cm wzrostu 15 Euro
  4trasy + Trasa sieciowa + Batuty.

19 Euro
5 trasy + Loty nad Niemnem + Słoniolot + Zip trasa.
  Aktualne legitymacje uczniowskie.
28 Euro
5 trasy + Loty nad Niemnem + Słoniolot + Zip trasa.
Szukasz dużej dawki adrenaliny? Wybierz jedną rozrywkę!
Lot nad Niemnem 15 Euro
Słoniolot 21m - 15 Euro
wakebordowa
170-metrowy zamknięty system linowy po przeciwległych brzegach jeziora pozwala płynąć na desce tam i z powrotem trzymając się liny. Zaopatrujemy we wszelki sprzęt: hydrokombinezon, kamizelka ratunkowa, kask.
Płynąć na desce wakeboardowej mogą dorośli i dzieci. Można się nauczyć utrzymywać się na nogach już za pierwszym razem.
 sieciowa
Na mniej odważnych dużych lub małych czeka 5 nowych zadań i lot w bezpiecznej siatce, więc nie są potrzebne szelki bezpieczeństwa. Rodzice, którzy zamówią ekstremalny pakiet, mogą zostawić swoje dziecko bawić się na tej trasie za darmo.
 zolta
Trasa o długości 106 metrów, przeznaczona dla dzeici do 110 cm wzrostu. Zamontowana na wysokości ok. 1 metra. 13 różnych zadań pomogą dyiecku rozwijać koordynację, pokonać lęk wysokości i zapewni wiele wesołych chwil. Dzieci na trasach są stale nadzorowane przez istruktorów.

pomarancowa

Bardziej skomplikowana trasa dla szkrabów: długość 109 m, 10 zadań, z których każde kolejne ciekawsze od poprzedniego. Dzieci na trasach są pod stałym nadzorem  instruktorów.

 malych tarzanow

Wszyscy superbohaterowie zbierają się na tej trasie! 4 liny szybkiego zejścia oraz 6 zadań pozwoli dziecku uwierzyć we własne siły!
Dzieci na trasach są pod stałym nadzorem  instruktorów.
 
zieliona
Trasa o długości 126 metrów na rozgrzewkę! Trasa zamontowana na wysokości około 3 metrów, 10 zadań pomoże ocenić swój lęk wysokości i możliwości fizyczne. Zdobywając tę trasę poznasz główne zasady.
Zalecana od 145 cm wzrostu.
 niebieska
Trasa o długości 422 metrów, 15 zadań na wysokości 6 metrów i liny szybkiego zejścia – czas zacząć prawdziwą wspinaczkę! Ta trasa wymaga więcej wysiłku fizycznego niż Zielona, lecz tym słodszy będzie smak zwycięstwa po jej pokonaniu.
Zalecana od 145 cm wzrostu.
 czerwona
Trasa o długości 660 metrów – prawdziwa niespodzianka dla tych, którzy pozwolili sobie na relaks na trasie Niebieskiej. Trzeba zachować czujność podchodząc do na pierwszy rzut oka już znajomych przeszkód – tu wszystko jest inaczej! Warto oszczędzać siły – przed Tobą nawet 23 zadania. Zalecana od 145 cm wzrostu.
 czarna
Najbardziej skomplikowana trasa w parku. 350 metrów, których pokonanie wymaga całego Twojego wysiłku. 17 przeszkód, z których najwyższa  znajduje się na wysokości nawet 17 metrów.  Na osobę, która ją pokona czeka wieczna chwała zdobywcy Czarnej trasy! Zalecana od 145 cm wzrostu, w dobrej formie fizycznej.
 trasa wyscigow
Trasa wykonana na dwóch kondygnacjach, które tworzą identyczne przeszkody. Pozwala to parze lub zespołom konkurować ze sobą, kto jest szybszy i zwycięży. Trasa najbardziej lubiana podczas wieczorów kawalerskich, imprez urodzinowych, firmowych imprez integracyjnych  i innych imprez.Zalecana od 145 cm wzrostu.
 zip1
Zawrotna trasa widokowa składająca się z 9 lotów, której ogólna długość wynosi prawie 500 m! Podczas jej pokonywania nie będziesz musiał główkować, jak pokonać przeszkody - wystarczy poddać się szybkości, wiatrowi i rozkoszować się!
 niemnas
Ta unikalna trasa linowa przez Niemen nie potrzebuje ani dużego wysiłku, ani wyjątkowej wytrzymałości. Zaledwie odrobinę odwagi, żeby przelecieć nad szeroką wodą, podczas gdy wiatr będzie niósł Twoje zmartwienia w siną dal.
Zalecany  od 145 cm wzrostu.

 extr niemnas
Dla tych, którzy już wypróbowali Lot przez Niemen i pragną jeszcze dłuższego, szybszego, straszniejszego i bardziej ekstremalnego lotu. Ograniczenie prędkości – 55 km/h!
Zalecany od 145 cm wzrostu.
 przeskok
Najbardziej ekstremalna propozycja w naszym parku! Ogromna huśtawka linowa, która osobę skaczącą z wysokości 21 m. schwyci i rozkołysze nad Niemnem. Raczej nie uda się zeskoczyć cicho.
Zalecany  od 145 cm wzrostu, odwiedzającym o mocnych nerwach.
   

Chcąc zapewnić jak najwięcej przyjemnych chwil, pierwszorzędnie inwestujemy w Wasze bezpieczeństwo. Kwalifikowani instruktorzy, profesjonalny sprzęt alpinistyczny i trwałe konstrukcje pomogą Wam wyluzować się i zaznać tysiące ekstremalnych przygód.

Park2520Linowy2520pytania2520i2520odpowiedzi2520Druskie

Park20Linowy20Druskienniki20Faq202
GALERIA