Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

logo

25 km od Wilna, 5 metrów pod ziemią, znajdziesz się w ZSRR. Tutaj możesz odwiedzić pierwsze na świecie Podziemne Muzeum Socjalizmu lub dołączyć do programówkontakt nowe tematycznych "1984.Survival Dramat" i "Zostań obywatelem państwa totalitarnego".
Na odwiedzających czekają strażnicy. Po opróżnieniu kieszeni i rozstaniu się ze swoimi rzeczami, ubrany w waciaki, przeżyjesz pełne napięcia i absurdów życie obywatelaZSRR. Strażnicy poprowadzą Cię podziemnymi przejsciami, zobaczysz audycje telewizyjne i sklepy z 1980 roku, przesłucha Cię KGB, nauczysz się hymnu ZSRR i przejdziesz szybki kurs nakładania maski gazowej. Nie ominie Cię też potańcówka i spirytus z musztardówki. Niedaleko Wilna, w lesie na 2 hektarach powierzchni z dala od ludzi znajduje się dwupiętrowy tajny podziemny bunkier o powierzchni 3 000 m2. Zbudowano go z rozkazu Moskwy jako alternatywna stacja telewizyjna na wypadek wojny atomowej z zachodnimi krajami.

Sowiet Bunkier

W reżyserowanej imprezie udział mogą brać osoby, które ukończyły 15 lat i podpisały specjalną zgodę.

Czas trwania - 2,5 h (z obiadem - parówka, chleb, musztarda, wódka).

Cena spektaklu dla grupy to 26 Euro / osoba (minimum 25 osób).

 

Jest możliwość przedłużenia pobytu – specjalny bankiet w stylu ZSRR przy menu KC z radziecką muzyką na żywo i tańcami.

Podczas dramatu Survival będziesz pilnowany przez strażników z psami. Pożegnasz sie ze swoimi rzeczami, pieniędzmi, kamera / aparatem i telefonem komórkowym, założysz wytarty Radziecki płaszcz i zanurzysz się w życiu obywatela ZSRR, pełnego napięcia i "dziwactw" społecznych. Zostaniesz przeniesiony do labiryntu gdzie można oglądać programy telewizyjne i sklepy z 1984 roku, będziesz przesłuchiwany w biurze KGB, nauczysz się hymnu ZSRR i przyzwyczaisz się do noszenia maski gazowej. Będziesz tańczyć do muzyki tamtych czasów oraz jeść i pić po sowiecku. Przed opuszczeniem bunkra otrzymasz specjalny certyfikat oraz specjalną pamiątkę.

Oferujemy możliwość przeniesienia się w czasie do lat 60. Otworzysz najciemniejsze karty historii przeżywając Dzień Deportacji!

 photo2

Twoja grupa zostanie przetransportowana przez orygialnego ZIŁ157K przez las na ogrodzonym terenie sowieckiego bunkra, gdzie odtworzono obóz Stalina.
Uczestnicy tracą swoją tożsamość poprzez umieszczenie na nich więziennych ubrań z numerami. Spędzą 3 godziny w stalinowskim obozie pracy w lesie, na rąbaniu drwa oraz gotowaniu dla siebie, próbując przetrwać przesłuchania KGB, próbując uciec z obozu. Spektakl kończy się oznajmieniem o śmierci Stalina "i amnestii.

Ta żywa lekcja historii będzie sprzyjać głębokiej refleksji o wspólnej przeszłości narodów europejskich i ludzi.
25 km od Wilna, w zamkniętym terenie podziemnego odkryjesz zapomniane "imperium zła", jak to ujął jeden z prezydentów USA - Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich.

nuotr sriubos pilstymasnuotr koridorius ir aleksej1nuotr karcery begles1

Na 2600 metrów kwadratowych 6 metrów pod ziemią została odtworzona autentyczna atmosfera Socjalistycznego świeciata. Po przyjeździe będziesz ubrany w specjalne ubrania radzieckich więźniów i skierowany do podziemnego muzeum przez doświadczonego przewodnika.

Tylko wycieczki z przewodnikiem dla grup