Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

AKTYWNY WYPOCZYNEK W TATRACH NISKICH NA SŁOWACJI

TurystykaOśrodek Jasná Nízke Tatry ma do zaoferowania mnóstwo szlaków do uprawiania turystyki górskiej i trekkingu o zróżnicowanym stopniu trudności, od trudnych, wymagających pewnego przygotowania po szlaki przeznaczone dla rodzin z dziećmi i początkujących. Dostosuj trasę do własnych możliwości i kondycji, a jeśli nie czujesz się pewnie, skorzystaj z usług przewodnika, dzięki któremu Twoja wyprawa stanie się bezpieczną przygodą. Oferujemy jednodniowe łatwe wycieczki górskie i kilkudniowe średnio trudne i trudne wyprawy wysokogórskie. Największym powodzeniem cieszą się trasy:
- Spacer wokół Wrbickiego Stawu, Trasa: 1km, 0,20 min / Mapa: http://goo.gl/maps/cXPTl
- Spacer do cmentarza symbolicznego i z powrotem, Trasa 1,8km, 0,50 min / Mapa:   http://goo.gl/maps/CmUW0
- Z Chopoka przez przełęcz Poľany na Tri Vody i Bielą Púť, Trasa: 9,1km, 2: 3,20, 2a: 4:00/ Mapa:   http://goo.gl/maps/1FU4I
- Z Chopoku do Demianowskiej Przełęczy i Szeroką Doliną na Lúčky, Trasa: 9,5km, trasa 3: 3:00, trasa 3a: 3,45  / Mapa:  http://goo.gl/maps/J2Q21
- Na najwyższy szczyt Tatr Niskich – Dziumbier i z powrotem, 8,8km, 4:00 / Mapa: http://goo.gl/maps/sUpdX
- Z Kosodrzewiny do schroniska generała M.R. Štefánika i do Trangoszki, Trasa: 9km, 2,40 / Mapa:  http://goo.gl/maps/bS7a8
- Ścieżka edukacyjna Dolina Demianowska, Trasa. 13km, 4:30 / Mapa:http://goo.gl/maps/4r6Md
- Z Kosodrzewiny na Chopok i z powrotem Trasa: 3km, 3:30 / Mapa:http://goo.gl/maps/cMaL4
- Na Chopok przez Przysłop i Deresze i z powrotem, Trasa: 6,5km, 4:00 / Mapa:http://goo.gl/maps/k4Hxd
- Magistralą z Kosodrzewiny pod Dziumbier, granią na Chopok i z powrotem, Trasa 10km 7. 5:30 / 7a. 6:10 / 7b. 6:20 / Mapa: http://goo.gl/maps/UIPu6
- Z Kosodrzewiny na Chopok przez Krížske sedlo i z powrotem, Trasa 14,5km, 5:30 / Mapa:  http://goo.gl/maps/S0aqf
- NOWOŚĆ 2015 - Szlakiem myśliwskim do Jaskini Martwych Nietoperzy / Mapa: https://goo.gl/phoY1a

gokarty z chopokuW tym sezonie przygotowaliśmy atrakcyjną nowość z niepowtarzalnymi przeżyciami. Prosty, bezpieczny zjazd gokartem górskim z Chopoku na Priehybę z panoramą na wspaniały Liptów.
Gokarty górskie to zabawa i przede wszystkim prostota sterowania. Są odpowiednie we wszystkich kategoriach wiekowych, od dzieci w wieku 12 lat po emerytów.
Po prostu zabawa dla każdego na najdłuższej trasie o długości 4350 m, z przewyższeniem 662 metrów. 

cennik gokarty

 

 

 

pływanie łódką w jasnej

OTWARTE od 14 czerwca do końca sezonu letniego w godzinach od 9:00 do 17:00
Po ubiegłorocznym sukcesie znów przygotowaliśmy pływanie łodziami po jeziorku w Jasnej, podczas którego można podziwiać widoki na Chopok.
Prócz łodzi do dyspozycji gości oddajemy rowery wodne. Skorzystaj z możliwości aktywnego wypoczynku w Jasnej i wzbogać swój wyjazd w góry o kolejną atrakcję. 

cennik pływanie łódką po jasnej

 

 

 

jezioro vrbickie

Jasná - Vrbické pleso 15 min
Punkt wyjściowy: parking pod hotelem Grand - po prawej stronie drogi wejście ścieżką edukacyjną Demänovská Dolina (Dolina Demianowska) i dalej nietrudnym żółtym szlakiem turystycznym.
Przy jeziorze, w lesie można odpocząć na ławeczkach i cieszyć się widokami okolicznych szczytów Tatr Niskich.
Jezioro Vrbickie to jezioro polodowcowe i największy naturalny zbiornik wodny w Tatrach Niskich. Leży na wysokości 1113 m n.p.m. w górnej zachodniej części Doliny Demianowskiej. Zajmuje powierzchnię 0,69 ha, w najgłębszym miejscu ma głębokość 8 m, a także 115 m długości i 62 m szerokości. Jest to jezioro morenowe, które powstało po ustąpieniu lodowca z północnych stoków Chopoku i Dereszów (Dereše). Ze względu na swoje powstanie bardziej przypomina górskie jeziora Tatr Wysokich. Z jeziora wypływa Otupnianka, dlatego aby zapewnić stały poziom wody zbudowano zapory. Do Jeziora Vrbickiego prowadzi kilka szlaków turystycznych. Jezioro stopniowo porasta roślinnością. Na jego brzegach znajdują się obiekty ośrodka rekreacyjnego Jasná. Od 1975 roku jezioro jest pomnikiem przyrody objętym najwyższym, piątym stopniem ochrony.