Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

GRAND HOTEL STARY SMOKOVEC

Hotel Grand Stary Smokovec

mapka stary smokovec

logo hotel

 

 

 

 

Grandhotel Starý Smokovec
To prestiżowy **** klejnot Tatr Wysokich z 1904 roku. W ich sercu – Starym Smokowcu – na tle olbrzymiego Sławkowskiego Szczytu wznosi się przepiękny budynek z ubiegłego wieku, który oferuje komfortową bazę dla niezapomnianego pobytu w Tatrach na Słowacji.

Grand hotel Stary Smokovec6 event tourist Grand hotel Stary Smokovec7 event tourist Grand hotel Stary Smokovec 1 event tourist Grand hotel Stary Smokovec8 event tourist

Wyróżnienia i certyfikaty:
- Tripadvisor – Winner of Certificate of Excellence 2015
- Tripadvisor – Winner of Certificate of Excellence 2014,
- Tripadvisor – Winner of Travellers’ Choice 2014,
- Trend Top szefów kuchni na Słowacji 2014,
- „Miejsce przyjazne dla dzieci i rodzin” z 5. najwyższym stopniem komfortu – certyfikat przyznany przez unię Únia materských zariadení

 Pokój Standard                                                    DELUXE                                                APARTAMENT                                          APARTAMENT DELUXE

Grand hotel Stary Smokovec Standard 1 event tourist Grand hotel Stary Smokovec deluxe1 event tourist Grand hotel Stary Smokovec apartament deluxe2 event tourist Grand hotel Stary Smokovec apartament deluxe1 event tourist

 

Daj się oczarować najpiękniejszym widokiem z jednego z 64 pokoi i 11 apartamentów, który przekona Cię o powabie tego miejsca – idealnej zimowej i letniej destynacji. Ponadczasowa elegancja i indywidualność nie do pokonania to cechy charakterystyczne pokoi odzwierciedlających tezę hotelu – nie tylko utrzymuje wysokie standardy, ale jednocześnie zachowuje unikalną historyczną atmosferę.

POKÓJ STANDARD
Przestronne, jasne pokoje wyposażone w stylowe meble, z widokiem na tatrzańską przyrodę oferują wyjątkowy komfort i doskonałą bazę wypadową na różne przygody w Tatrach.
Wyposażenie:
Każdy pokój posiada własną łazienkę z klasyczną wanną lub prysznicem, WC, TV/LCD, telefon, minibar, sejf, bezpłatne WiFi w hotelu, suszarkę do włosów, szlafroki i kapcie.

POKÓJ DELUXE
Przestrzennie wielkie pokoje w stylu secesyjnym, każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny jeżeli chodzi o układ i widoki na otaczające krajobrazy. Rozkład pokoju umożliwia wstawienie dostawki.
Pokoje posiadają nowoczesną łazienkę z toaletą, telewizję satelitarną z płaskim ekranem, telefon, minibarek, sejf i suszarkę do włosów oraz szlafroki i kapcie.
Niektóre pokoje oferują również widok z balkonu.

APARTAMENT
Gościom, którzy w czasie swojego pobytu preferują zakwaterowanie wyższej kategorii, hotel oferuje dostosowane apartamenty z wyjątkową atmosferę i przestrzenią dla potrzeb mniejszych spotkań biznesowych.
Apartament składa się z sypialni, pomieszczenia dziennego i holu wejściowego. Łazienka dla Twojej wygody jest wyposażona w wannę z hydromasażem (w niektórych przypadkach tradycyjną). Powierzchnia apartamentu wynosi ok. 60 m2.
W apartamencie znajduje się telewizor z płaskim ekranem, minibarek, sejf i telefon, suszarka do włosów, szlafroki i kapcie.

APARTAMENT DELUXE
Osobom poszukującym stylowych i dużych miejsc noclegowych, oferujemy do wyboru dwa rodzaje apartamentów.
Apartament VIP jest przeznaczony zwłaszcza dla tych, którzy preferują nowocześniejszy styl mieszkania. Miło Państwa zaskoczy zwłaszcza dzięki swojemu sofistycznemu stylowi.
Apartament Royal jest urządzony w ponadstandardowym królewskim stylu i składa się z małej sali konferencyjnej, pokoju dziennego, sypialni i łazienki.

W apartamencie znajduje się telewizor z płaskim ekranem, minibarek, sejf i telefon, suszarka do włosów, szlafroki i kapcie.

Grand hotel Stary Smokovec2 event tourist Grand hotel Stary Smokovec4 event tourist Grand hotel Stary Smokovec5 event tourist Grand hotel Stary Smokovec7 event tourist