Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

WYCIECZKI SZKOLNE DO DRUSKIENNIK

Wycieczki dla Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Liceów! - Największy w Europie Aquapark!

- Najtańsze noclegi dla młodzieży szkolnej i opiekunów!

AQUAPARK DRUSKIENNIKI

aquapark druskienniki

REZERWACJE BILETÓW DRUSKIENNIKI AQUAPARK DLA GRUP OD 11 OSÓB! ZADZWOŃ LUB NAPISZkontakt nowe
Aquapark Druskienniki najbliższy od granicy Polski tylko 46 km, 350 km od Warszawy, 170 km od Białegostoku, 300 km z Olsztyna, 470 km z Gdańska  nowocześnie wyposażony kompleks Aquaparku w Druskiennikach, w którego skład wchodzi 5 budynków aquapark-u (A, B, C, D, E). Aquapark Druskienniki dzieli się na 2 połączone części:  Część ,,C'' Rozrywki wodne z ekstremalnymi zjeżdżaniami, baseny (wewnątrzbudynku oraz na zewnątrz), rzeka z prądami wodnymi, morskie fale, 2 sauny, część Rozrywek wodnych dla małych dzieci, jacuzzi.
Część ,,B'' to Strefa Saun. Znajduje się w niej ponad 20 saun i łaźni, basen z poolbarem, kilka jacuzzi, komnata lodowa,  prysznice tematyczne, basen muzyczny, wypoczywalnie, kamienne katafalki do zabiegów SPA, plaża nudystów. W wielu saunach odbywają się programy tematyczne z miodem, wantami, solą morską lub glinką. Do strefy z saunami wstęp mają tylko osoby dorosłe. Dużą atrakcją dla oczekujących wytchnienia jest  właśnie w Aquapark-u zespół saun urządzonych według tradycji różnych krajów, aby zachować komfort wypoczynku do tej części mają dostęp tylko dorośli. Dodatkowo w tej części w weekendy organizowane są koncerty i pokazy laserów. W kompleksie Aquaparku znajdziecie liczne kawiarnie i restauracje.  Aquapark jest połączony z Hotelem Aqua. Rezerwacji noclegów należy dokonywać z dużym wyprzedzeniem, gdyż hotel z aquparkiem jest bardzo popularny.  Hotel AQUA

SNOW ARENA DRUSKIENNIKI

215869 499004400120390 1915394354 n

8 hektarów terenu, trzy trasy zjazdowe dla narciarzy i snowboardzistów. Łączna długość zjazdu przekracza 1100 metrów.kontakt nowe Dwa stoki narciarskie działają przez cały rok: główna trasa o długości 460 m i trasa dla początkujących długości 150 m na których utrzymywana jest temperatura ok -3 do -5 stopni. Jedna z tras znajduje się na powietrzu i jest ona najdłuższą trasą zjazdową. Obiekt wyposażony jest w wyjątkowy system chłodzący, dzięki czemu z tras narciarskich można korzystać nie tylko zimą, ale nawet wówczas, gdy temperatura powietrza dochodzi do 30 stopni Celsjusza.
W Snow Arenie mile widziani są wszyscy miłośnicy zimowych sportów, ponieważ jej trasy są przystosowane zarówno dla zjazdów rekreacyjnych, profesjonalnych treningów i zawodów oraz dla uczących się jazdy z instruktorem. W tym ośrodku można zjeżdżać nie tylko na nartach. Również miłośnicy snowboardu i łyżew są mile widziani. Dla dzieci także znajdzie się tu rozrywka. Można się wspinać po ściance lub bawić w ciepłym parku zabaw dla dzieci.

PARK LINOWY DRUSKIENNIKI

58355 433564457474 80220252474 5255262 2709633 n Kopiowanie

Czy kiedykolwiek próbowałeś przeskoczyć z drzewa na drzewo? Jeżeli nie, to nie możesz przegapić okazji, by przekonaćkontakt nowe się o swojej sile i odwadze oraz doświadczyć wspaniałych emocji w linowym parku rozrywki w Druskiennikach!!!
Pokonując trasy o różnej wysokości i stopniu trudności, napotkasz na swojej drodze wiele przeszkód. Do przebycia są huśtające się drabinki, małpie mosty, przelot z zapierającą dech prędkością na rwącą rzeką oraz nurkowanie w wąskich tunelach. Przejście niektórych tras kosztuje sporo wysiłku i wymaga wytrwałości, ale są one warte zdobycia, by na ich końcu móc wykrzyknąć triumfalnie: Dałem radę! To wspaniałe uczucie.
Parki oferują również bardzo łatwe trasy, dostosowane do możliwości nawet dla dzieci czy seniorów, są one bardzo bezpieczne.

- WYCIECZKA DO WILNA

- CARTING PO TORZE 

- ZAWODY NARCIARSKIE - SNOW PARK 

- PARK LINOWY SKOK WIARY Z 21 METRÓW 

- SKOK NA LINIE Z KOMPLEKSU SNOW ARENA 

- WAKE PARK - WAKE BOARD 

- ZWIEDZANIE DRUSKIENNIKI 

- HALA SPORTOWA DO GRY W PIŁKĘ, KOSZYKÓWKĘ, SIATKÓWKĘ, RING DO WALK BOKSERSKICH, JUDO ITP.

- SPECJALNY HOTEL Z ADAPTACJĄ W CIĘŻKICH WARUNKACH (ciśnienie i tlen indywidualnie ustalane w każdym pokoju),

- REJSY STATKIEM PO NIEMNIE / KAJAKI /

- WYCIECZKI ROWEROWE / GEOTAGGING / PAINTBALL / WARSZTATY RÓŻNEGO RODZAJU / PIKNIKI FIRMOWE / PIKNIKI RODZINNE /

FORMULARZ KONTAKTOWY