Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

WYJAZDY INTEGRACYJNE

Wyjazdy firmowe

NOWE LOGOEvent Tourist specjalizuje się w zagranicznych, a także krajowych wyjazdach integracyjnych. Proponujemy odpowiednie miejsce na przeprowadzanie: konferencji, szkolenia, bankietu, integracji firmowej dostosowane do Państwa oczekiwań.

Twoja firma świętuje rocznicę prosperowania, osiąga sukcesy finansowe i gospodarcze? Zastanów się, dlaczego? Dlatego, że Ty, Twoi pracownicy i kontrahenci tworzycie ZESPÓŁ! Możesz nagrodzić jednych i drugich, sprawić im przyjemność organizując wyjazd firmowy.

Zapytaj ich co chcieli by robić lub gdzie wyjechać, przekaż sugestie Nam, a my wszystkim się zajmiemy. Wyjazdy integracyjne to bardzo trudny temat, bardzo łatwo zniweczyć cały zamysł projektu, przez co uczestnicy i Ty jako inwestor będziecie niezadowoleni.

pomysł wyjazd integracyjnyNasze imprezy firmowe są wielokrotnie powielane, sprawdzane i kontrolowane podczas ich trwania, przez co ryzyko „klapy” jest zminimalizowane do zera. Każdy wyjazd integracyjny jest dopasowany do Ciebie, Twojej firmy i budżetu jakim dysponujesz. Nie tworzymy i nie powielamy pomysłów naszych konkurentów. To Ty wybierasz cechy wyjazdu integracyjnego, spośród tych zaproponowanych przez nas.
To Ty jesteś kreatorem i Twórcą tej imprezy, a my jesteśmy marionetką w Twoich rękach!
Oczywiście jeżeli nie będziemy się zgadzali z punktem zaproponowanym przez Ciebie (tylko dlatego że z naszego doświadczenia wynika, że to zły pomysł) powiemy Ci o tym i zaoferujemy coś innego, sprawdzonego.
Zapytaj o ofertę! Zapytanie nie jest niczym wiążącym.

Czy wyjazd integracyjny / integracja się opłaca?
Wyjazdy integracyjne i imprezy integracyjne to pewien etap każdego pracownika lub kontrahenta, który zostaje głęboko w pamięci. Wszyscy wracamy do pewnych chwil i miło je wspominamy. Dobry pracownik to pracownik lojalny i dobrze wynagrodzony, nie tylko materialnie. Wyjazdy integracyjne w wielu przypadkach pozwalają na utworzenie rodzinnej atmosfery pomiędzy pracownikami. Podczas wyjazdów integracyjnych / imprez integracyjnych możesz poznać problemy jakie trapią firmę, poznać zdanie i opinie pracowników na pewne tematy, nawiązać relacje i lepiej poznać tych, którzy pracują na Wasz wspólny sukces!

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem indywidualnej koncepcji wyjazdu poprzez zapewnienie:

- bazy noclegowej
- sal konferencyjnych i ich wyposażenia
- cateringu
- atrakcji integracyjnych
- dekoracji i wystroju dostosowanego do tematyki eventu
- materiałów marketingowych
- transportu
- koordynacji spotkania na miejscu

20160513 220031aquapark druskieniki integracja

Zaufaj naszej kreatywności i doświadczeniu!


Warsztaty zdrowego żywienia:

 • Warsztaty zdrowego żywienia
  Przedstawiamy Państwu propozycję organizacji warsztatu „3 kroki jak w naturalny sposób zadbać o swoją sprawność, urodę i zdrowie”. Na wykładzie pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch” dowiecie się Państwo jak w prosty, skuteczny i naturalny sposób można mieć wpływ na swoją energię , wygląd i samopoczucie. Badania pokazują, że stosowanie diety i mądrej , prostej, naturalnej suplementacji odmładza i zapobiega chorobom. Poniżej przedstawiamy omawiane punkty:
  1. odpowiednia dieta
  2. stosowanie odpowiedniej naturalnej suplementacji
  3. odpowiednie ćwiczenia
  Stosując te 3 kroki można podnieść swoją odporność i zachować energię potrzebną do działania. Wykonaj krok pierwszy: zacznij od zmiany diety, zapisz się na wykład, bądź!

Offroad:

 • Offroad
  Przedstawiamy Państwu propozycję organizacji offroadu.....w trakcie tworzenia

Team building:

 • Team building
  Team building to planowo zorganizowane i przeprowadzone zajęcia, które służą pogłębieniu relacji w zespole. Ma on na celu zintegrowanie i budowanie więzi w grupie oraz wzajemne poznanie mocnych i słabych stron każdego uczestnika. Dzięki zaangażowaniu w zajęcia pracownicy mają możliwość poznać się poza pracą. Zajęcia team buildingowe pomagają poznać i rozwiązać trudności w komunikacji zespołu. Jest to zbiór logicznie opracowanych zabaw integracyjnych, następujących po sobie w konkretnym czasie i miejscu, zorganizowanych w terenie lub wewnątrz w obiekcie.
  Nasza firma dobiera i opracowuje: aktywności, gry, ćwiczenia dostosowane poziomem zaawansowania i tematyką problemu do zamierzonego celu klienta. Pracownicy mają za zadanie wspólnie wykonywać i zaliczać określone zadania dzięki czemu poznają oraz wzmacniają swoją tożsamość i pozycję w grupie.

  ŚCIEŻKA PRZYGODY (SURVIVAL)


  Poniżej przedstawiamy przykładowe stacje na których oparty jest scenariusz team buildingu survivalowego. Dzielimy grupę pracowników na mniejsze zespoły, każdy otrzymuje kartę zadań.
  Zadaniem drużyny jest dotarcie do poszczególnych stacji, gdzie po zaliczeniu zadania otrzyma pieczątkę / podpis od animatora. Przykładowe stacje:

  1. Budowa improwizowanych schronień i legowisk.
  2. Ochrona przed wiatrem, deszczem, wilgocią, chłodem.
  3. Orientowanie się w terenie metodami naszych przodków.
  4. Warsztaty dawnych sztuk niecenia ognia.
  5. Metody zwracania na siebie uwagi ratowników.
  6. Wykonywanie prostych narzędzi z darów natury i znalezisk.
  7. Zdobywanie żywności metodą zbieracką.
  8. Otwieranie konserw bez zawleczek „gołymi rękoma”
  9. Gotowanie bez nowoczesnych naczyń.
  10 . Zdobywanie wody i jej przygotowanie do spożycia.
  11. Działania medyczne.
  12. Ucieczka i przetrwanie w terenie metody maskowania.
  13. Przydatne umiejętności - wyplatanie, węzły.
  14. Umiejętności zacierania śladów.
  15. Techniki relaksacyjne łagodzące zmęczenie i stres.
  16. Przeprawy przełajowe przez trudny teren.
  17. Transport rannego.
  18. Przeprawy przez rzeki i jeziora / budowa tratwy


  SZTUKA WALKI - PAKIET  PARAMILITARNY

  Pakiet zawiera kombinację skutecznych technik walki. Cechy tej metody to prostota i miażdżąca przeciwnika skuteczność. Bojowe metody walki można przyrównać do skuteczności niektórych typów broni jak choćby młotek. Dzięki naukowemu podejściu udało się wyizolować zestawy ćwiczeń łatwe do opanowania i nie będące sprzeczne z naturalną mechaniką ruchu. Przeciętny człowiek jest zdolny do wytrenowania odruchu obronnego będącego kluczem do przetrwania w prawdziwym starciu z agresywnym napastnikiem. Wyszkolenie w metodach walki wręcz kształtuje cechy siły i wytrzymałości, pewności siebie i podwyższa morale. Zwiększenie własnego poczucia bezpieczeństwa oraz poprawa zdrowia ma kluczowe znaczenie dla komfortu życia codziennego.

  Przysłowie mówi: tam gdzie kończą się możliwości sztuki walki zaczyna się bojowy system. Poniżej przedstawiamy przykładowe bloki tematyczne.

  1: Rozgrzewki, gimnastyka, teoria ruchu, lekkie ćwiczenia rozciągające, sztuka uniku, metody padów, improwizacja prostych rodzajów broni.
  2: Obrony przed uchwyceniami za różne części ciała i kontratak.
  3: Obrony przed ciosem pięścią lub pałką w głowę i w tułów oraz kontratak.
  4: Obrony przed ciosem nożem i przystawieniem noża oraz kontratak.
  5: Obrony przed różnymi sposobami uchwycenia zniewalającego i kontratak.
  6: Metody ataku i obezwładnienia skierowane na potencjalnego napastnika.
  7: Obrona przed atakiem w parterze i kontratak.
  8: Obrona przed kopnięciami i kontratak.
  9: Obrona przed zagrożeniem pistoletem z bliska i kontratak.
  10: Sposoby uwalniania się ze skrępowania rąk i innych części ciała.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OTRZYMANIEM SCENARIUSZA TEAM BUILDINGU DLA SWOICH PRACOWNIKÓW ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

FORMULARZ KONTAKTOWY