Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

Pikniki Firmowe w Polsce, na Litwie i Słowacji


NOWE LOGOEvent Tourist to firma, która specjalizuje się nie tylko w zagranicznych wyjazdach integracyjnych (Litwa, Słowacja), ale także w kompleksowej organizacji różnego rodzaju pikników. Tworzymy różne programy artystyczne, rekreacyjne czy sportowe dostosowane do potrzeb i charakteru imprezy.  Tego typu wydarzenia organizujemy kompleksowo w obiektach, które posiadają do tego niezbędną infrastrukturę. Podejmujemy się także przygotowania spotkania na terenie firmy u Klienta.
Realizacja wydarzenia nie byłaby możliwa, gdyby nie wieloletnie doświadczenie, a przede wszystkim kreatywność i zaangażowanie zespołu. Cechuje nas: szybkość w przygotowywaniu zarysu i koncepcji,  wykwalifikowana i rzetelna obsługa, a także uczciwość w działaniu i realizacji.


Chcesz hucznie świętować sukces swojego biznesu? Czy zależy Ci na swoich pracownikach i partnerach biznesowych? Chciałbyś utrzymywać przyjacielskie relacje z jednymi i drugimi?

Zaproś ich na piknik pracowniczy!

- Czas zorganizowanego przez nas wydarzenia firmowego to Twój czas poświęcony Twoim pracownikom, kontrahentom i ich rodzinom. Zapraszając ich na takie spotkanie, docenisz ich zaangażowanie i lojalność wobec Twojej marki.

- Planujesz wdrożyć nowy produkt na rynek? Pokazać i zaprezentować swoje produkty?
Wdrożenie i prezentacja produktu wymaga zrealizowania szeregu działań. Część z nich jest do przewidzenia i zaplanowania. Jedną z form promocji produktu mogą być pikniki firmowe!


piknik firmowy

Jak organizowane jest wydarzenie firmowe?

Polecamy Ci taką formę integracji – oprawa scenograficzna może być ograniczona jedynie przez wyobraźnię i budżet. Pomysłowe atrakcje na piknik nie pozwolą na nudę żadnemu uczestnikowi. Dodatkową zaletą takich wydarzeń jest to, że każde z nich może zostać zorganizowane inaczej poprzedniego. Przykładów jest bardzo wiele, począwszy od eventów tradycyjnych, przez naukowe, ekstremalne, rodzinne, sportowe, filmowe, ekologiczne, motoryzacyjne, rycerskie, skończywszy na imprezach tematycznych w klimatach Octoberfest czy innych.

Pikniki firmowe to zawsze pozytywna energia, wspaniałe emocje, atrakcje, czasami rywalizacja. Są to imprezy nieformalne, luźne, nawet "smutny" dyrektor działu zakupów może przyjść w krótkich spodenkach 😊


Pikniki firmowe - atrakcje

Doskonałe atrakcje i świetna zabawa

Czy słyszałeś o jakiejś super atrakcji, którą chciałbyś mieć na organizowanym spotkaniu pracowniczym? Oczywiście nie widzimy żadnych przeszkód, aby je zorganizować dla Ciebie. Współpracujemy z największymi i najbardziej doświadczonymi w tej branży.

Z nami niemożliwe może stać się możliwe! Możemy zorganizować dla Ciebie programy integracyjne, różnego rodzaju nietypowe atrakcje na piknik, teambuilding, część artystyczną, opiekę medyczną, agencję ochrony, instruktorów, animatorów, zaplecze techniczne, transport, noclegi i idealną atmosferę.Za nadrzędny cel naszej firmy stawiamy sobie troskę o Klienta i jego satysfakcję. Nieustannie analizujemy indywidualne potrzeby i życzenia naszych Klientów. Rozbudowujemy ofertę dostosowując ją do określonych wymagań. Nasza praca jest naszą pasją!


Napisz do nas a pomożemy Ci zorganizować piknik firmowy!