Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
aquapark druskienniki cennik
aquapark druskienniki rezerwacja
Wyjazdy firmowe

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

URODZINY, IMIENINY, ROCZNICE

imprezy okolicznościowe event touristProponujemy także kompleksową organizację imprez okolicznościowych typu: urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze. Z przyjemnością zorganizujemy oprawę artystyczną, catering, a także zajmiemy się aranżacją i dekoracją miejsca organizacji przyjęcia. Omawiane Imprezy organizujemy zarówno w obiektach typu restauracje, hotele ale także na miejscu w domu, ogrodzie u Klienta.

 


NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE!


URODZINY DLA DZIECI TZW. KINDER BAL

kinder bal event touristW naszej ofercie znajdują się także tematyczne imprezy dla dzieci z m.in. okazji urodzin. Proponujemy różne motywy przewodnie przyjęcia oraz dostosowany do nich wystrój i atrakcje. Ponadto zaoferować możemy catering dostosowany do tego rodzaju eventu. Ważne będą zarówno propozycje menu, ale także cała oprawa ich serwowania / podania. Proponujemy różne stacje ze smakołykami np.: zdrowe przekąski, candy bar, fontanna z czekoladą, owocowe i warzywne smoothie, etc. Z przyjemnością przygotować możemy scenariusz artystyczny takiego przyjęcia. W naszej ofercie posiadamy różnorodne warsztaty oraz atrakcje, które umilą i uświetnią ważną dla Państwa dziecka uroczystość. Urodziny Państwa dziecka zorganizujemy zarówno w restauracji ale także u Państwa w domu lub ogrodzie.

NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE URODZINY DZIECKA!


GARDEN PARTY

garden party event touristProponujemy Państwu kompleksową organizację tzw. przyjęcia ogrodowego, które jest coraz bardziej popularne w Polsce. Zalicza się do nich zarówno nieformalne spotkania takie jak grillowanie ze znajomymi ale również oficjalne i eleganckie przyjęcie typu cocktail party, które byłoby zorganizowane w Państwa posiadłości. Zaproponować możemy kompleksową organizację na łonie natury zarówno urodzin, rocznicy, jubileuszu czy poprawin po weselu. Z przyjemnością zorganizujemy oprawę artystyczną, catering a także zajmiemy się aranżacją i dekoracją ogrodu.

 

NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE GARDEN PARTY!

 

FORMULARZ KONTAKTOWY