Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
Wyjazdy firmowe
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
dlugieweekendy
aquapark druskienniki
grand spa litwa

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

URODZINY, IMIENINY, ROCZNICE

imprezy okolicznościowe event touristProponujemy także kompleksową organizację imprez okolicznościowych typu: urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze. Z przyjemnością zorganizujemy oprawę artystyczną, catering, a także zajmiemy się aranżacją i dekoracją miejsca organizacji przyjęcia. Omawiane Imprezy organizujemy zarówno w obiektach typu restauracje, hotele ale także na miejscu w domu, ogrodzie u Klienta.

 


NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE!


URODZINY DLA DZIECI TZW. KINDER BAL

kinder bal event touristW naszej ofercie znajdują się także tematyczne imprezy dla dzieci z m.in. okazji urodzin. Proponujemy różne motywy przewodnie przyjęcia oraz dostosowany do nich wystrój i atrakcje. Ponadto zaoferować możemy catering dostosowany do tego rodzaju eventu. Ważne będą zarówno propozycje menu, ale także cała oprawa ich serwowania / podania. Proponujemy różne stacje ze smakołykami np.: zdrowe przekąski, candy bar, fontanna z czekoladą, owocowe i warzywne smoothie, etc. Z przyjemnością przygotować możemy scenariusz artystyczny takiego przyjęcia. W naszej ofercie posiadamy różnorodne warsztaty oraz atrakcje, które umilą i uświetnią ważną dla Państwa dziecka uroczystość. Urodziny Państwa dziecka zorganizujemy zarówno w restauracji ale także u Państwa w domu lub ogrodzie.

NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE URODZINY DZIECKA!


GARDEN PARTY

garden party event touristProponujemy Państwu kompleksową organizację tzw. przyjęcia ogrodowego, które jest coraz bardziej popularne w Polsce. Zalicza się do nich zarówno nieformalne spotkania takie jak grillowanie ze znajomymi ale również oficjalne i eleganckie przyjęcie typu cocktail party, które byłoby zorganizowane w Państwa posiadłości. Zaproponować możemy kompleksową organizację na łonie natury zarówno urodzin, rocznicy, jubileuszu czy poprawin po weselu. Z przyjemnością zorganizujemy oprawę artystyczną, catering a także zajmiemy się aranżacją i dekoracją ogrodu.

 

NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE GARDEN PARTY!

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij