Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
flores druskienniki
Wyjazdy firmowe
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
długi weekend druskienniki

53b17658a3ddd6c46ca450761049e4d2fbfe59f0

Pikniki Firmowe w Polsce, na Litwie i Słowacji


NOWE LOGOTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Event Tourist to firma, która specjalizuje się nie tylko w zagranicznych wyjazdach integracyjnych (Litwa, Słowacja), ale także w kompleksowej organizacji różnego rodzaju pikników. Tworzymy różne programy artystyczne, rekreacyjne czy sportowe dostosowane do potrzeb i charakteru imprezy.  Tego typu wydarzenia organizujemy kompleksowo w obiektach, które posiadają do tego niezbędną infrastrukturę. Podejmujemy się także przygotowania spotkania na terenie firmy u Klienta.
Realizacja wydarzenia nie byłaby możliwa, gdyby nie wieloletnie doświadczenie, a przede wszystkim kreatywność i zaangażowanie zespołu. Cechuje nas: szybkość w przygotowywaniu zarysu i koncepcji,  wykwalifikowana i rzetelna obsługa, a także uczciwość w działaniu i realizacji.


Chcesz hucznie świętować sukces swojego biznesu? Czy zależy Ci na swoich pracownikach i partnerach biznesowych? Chciałbyś utrzymywać przyjacielskie relacje z jednymi i drugimi?

Zaproś ich na piknik pracowniczy!

- Czas zorganizowanego przez nas wydarzenia firmowego to Twój czas poświęcony Twoim pracownikom, kontrahentom i ich rodzinom. Zapraszając ich na takie spotkanie, docenisz ich zaangażowanie i lojalność wobec Twojej marki.

- Planujesz wdrożyć nowy produkt na rynek? Pokazać i zaprezentować swoje produkty?
Wdrożenie i prezentacja produktu wymaga zrealizowania szeregu działań. Część z nich jest do przewidzenia i zaplanowania. Jedną z form promocji produktu mogą być pikniki firmowe!


piknik firmowy

Jak organizowane jest wydarzenie firmowe?

Polecamy Ci taką formę integracji – oprawa scenograficzna może być ograniczona jedynie przez wyobraźnię i budżet. Pomysłowe atrakcje na piknik nie pozwolą na nudę żadnemu uczestnikowi. Dodatkową zaletą takich wydarzeń jest to, że każde z nich może zostać zorganizowane inaczej poprzedniego. Przykładów jest bardzo wiele, począwszy od eventów tradycyjnych, przez naukowe, ekstremalne, rodzinne, sportowe, filmowe, ekologiczne, motoryzacyjne, rycerskie, skończywszy na imprezach tematycznych w klimatach Octoberfest czy innych.

Pikniki firmowe to zawsze pozytywna energia, wspaniałe emocje, atrakcje, czasami rywalizacja. Są to imprezy nieformalne, luźne, nawet "smutny" dyrektor działu zakupów może przyjść w krótkich spodenkach 😊


Pikniki firmowe - atrakcje

Doskonałe atrakcje i świetna zabawa

Czy słyszałeś o jakiejś super atrakcji, którą chciałbyś mieć na organizowanym spotkaniu pracowniczym? Oczywiście nie widzimy żadnych przeszkód, aby je zorganizować dla Ciebie. Współpracujemy z największymi i najbardziej doświadczonymi w tej branży.

Z nami niemożliwe może stać się możliwe! Możemy zorganizować dla Ciebie programy integracyjne, różnego rodzaju nietypowe atrakcje na piknik, teambuilding, część artystyczną, opiekę medyczną, agencję ochrony, instruktorów, animatorów, zaplecze techniczne, transport, noclegi i idealną atmosferę.Za nadrzędny cel naszej firmy stawiamy sobie troskę o Klienta i jego satysfakcję. Nieustannie analizujemy indywidualne potrzeby i życzenia naszych Klientów. Rozbudowujemy ofertę dostosowując ją do określonych wymagań. Nasza praca jest naszą pasją!


Napisz do nas a pomożemy Ci zorganizować piknik firmowy!

Zadzwoń / telefon: 537 917 067 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / telefon: 537 917 027 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Infolinia:
 661 478 005
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynna w godzinach 09.00 - 17.00
Od Poniedziałku do Piątku

Napisz do Nas na GG!
Przy kontakcie przez WebGadu prosimy o
pozostawienie adresu e-mail, gdyż nie zawsze
możemy odpowiedzieć na bieżąco!

 

Skanuj kod QR

Zasady rezerwacji przez Internet

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta i chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje to jesteśmy do dyspozycji pod numerami telefonów:

 661 478 005

lub prosimy o kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub CZAT dostępny na stronie.

Wstępna rezerwacja
Po kontakcie telefonicznym lub e-mailowym oraz po ustaleniu szczegółów dotyczących oferty / terminu, ilości osób/prześlemy Państwu Voucher e-mailem.

ANULACJA REZERWACJI

Do 6 dni robocze przed terminem wyjazdu zwrot 100% wpłaconej kwoty.
Do 3 dni robocze przed terminem wyjazdu potrącenie 20% wpłaconej kwoty.
Na 2 dni robocze przed terminem wyjazdu potrącenie 50% wpłaconej kwoty.
W dniu wyjazdu potrącenie 100% wpłaconej kwoty.

  1. I. Dane osobowe

Klauzula informacyjna 

Uprzejmie informuję, że:

  1. 1. Administratorem Pana/Pani danych jest Event Tourist z siedzibą w Warszawie 01-456 , ul. T. Krępowieckiego 7a/5, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ewentualnych zleceń na proponowane przez firmę usługi pomiędzy Panem/Panią a Event Tourist, na podstawie art. 6 ust 1 pkt b) RODO.

Dane będą również przetwarzane celem wykonania obowiązków prawnych, w tym wystawianie faktur.

Administrator przetwarza następujące dane osobowe: adres email, imię, nazwisko.

  1. 3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  2. 4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zleceń, w przypadku niepodania danych nie będzie możliwe wykonanie zlecenia.
  3. 5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje państwowe i urzędy upoważnione z mocy prawa.
  4. 6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą zautomatyzowane ani nie będą podlegały profilowaniu.
  5. 7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  6. 8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa.
ZAKWATEROWANIE - standard hoteli – DOBA HOTELOWA
Zakwaterowanie odbywa się na podstawie ważnego skierowania-voucheru /pobyt indywidualny/ wystawionego przez Event Tourist.
 
POBYTY SANATORYJNE
W uzdrowiskach słowackich i litewskich zabiegi wliczone są w cenę pobytu jest to średnio 5 zabiegów dziennie, ich ilość i rodzaj ustala lekarz podczas pierwszej wizyty. Zabiegi odbywają się w dni powszednie a w niektórych przypadkach 7 dni w tygodniu. Wskazane jest posiadanie aktualnych badań Ekg, morfologia.
Minimalny czas pobytu z zabiegami – 7 dni.

WYŻYWIENIE
Wyżywienie w uzdrowiskach to zwykle 3 posiłki dziennie. Śniadanie–bufet oznacza, że każdy z gości komponuje sobie śniadanie z wystawionych produktów. Wybór z menu-oznacza wybór z podanych kilku zestawów.W uzdrowiskach słowackich i litewskich do kolacji zamawia się również napoje, piwo, wino – dodatkowo płatne. W większości uzdrowisk podawane są posiłki lekko strawne w zależności od diety zaleconej przez lekarza. Z tego powodu wyżywienie to może się różnić od standardowego wyżywienia w restauracjach hotelowych.

OPIEKA REZYDENTA
Uczestnicy grup zorganizowanych objęci są opieką rezydenta podczas pobytu/grupy od 15 os. Rezydent jest kompetentnym przedstawicielem Event Tourist. Do jego zadań należy pomoc przy zakwaterowaniu, załatwianiu spraw bieżących związanych z pobytem, pomoc w przypadku nagłych zachorowań.

REKLAMACJE
Za zgodność towaru konsumpcyjnego z umową odpowiada wobec kupującego sprzedawca. Sprzedawcę należy zawiadomić o niezgodności towaru z umową w terminie 30dni od jej zauważenia.

Konsument musi powiadomić sprzedawcę o stwierdzeniu niezgodności towaru z umową w ciągu 30 dni od stwierdzenia niezgodności - jeśli nie zrobi tego w ciągu dwóch miesięcy traci uprawnienia do reklamowania.

Jeśli sprzedawca nie ustosunkuje się do żądania konsumenta nieodpłatnej naprawy albo wymiany towaru na nowy wyrażonego podczas składania reklamacji w ciągu 30 dni - uważa się, że reklamacja została uznana. Ustosunkowanie się sprzedawcy do reklamacji oznacza dostarczenie (wysłanie) na adres podany przez konsumenta pisemnej odpowiedzi.

Najbezpieczniej jest złożyć reklamację na piśmie, wyraźnie precyzując swoje żądania, za pokwitowaniem lub wysyłając list polecony.

 

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWETen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

URODZINY, IMIENINY, ROCZNICE

imprezy okolicznościowe event touristProponujemy także kompleksową organizację imprez okolicznościowych typu: urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze. Z przyjemnością zorganizujemy oprawę artystyczną, catering, a także zajmiemy się aranżacją i dekoracją miejsca organizacji przyjęcia. Omawiane Imprezy organizujemy zarówno w obiektach typu restauracje, hotele ale także na miejscu w domu, ogrodzie u Klienta.

 


NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE!
Zadzwoń / telefon: 537 917 067 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / telefon: 537 917 027 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


URODZINY DLA DZIECI TZW. KINDER BAL

kinder bal event touristW naszej ofercie znajdują się także tematyczne imprezy dla dzieci z m.in. okazji urodzin. Proponujemy różne motywy przewodnie przyjęcia oraz dostosowany do nich wystrój i atrakcje. Ponadto zaoferować możemy catering dostosowany do tego rodzaju eventu. Ważne będą zarówno propozycje menu, ale także cała oprawa ich serwowania / podania. Proponujemy różne stacje ze smakołykami np.: zdrowe przekąski, candy bar, fontanna z czekoladą, owocowe i warzywne smoothie, etc. Z przyjemnością przygotować możemy scenariusz artystyczny takiego przyjęcia. W naszej ofercie posiadamy różnorodne warsztaty oraz atrakcje, które umilą i uświetnią ważną dla Państwa dziecka uroczystość. Urodziny Państwa dziecka zorganizujemy zarówno w restauracji ale także u Państwa w domu lub ogrodzie.

NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE URODZINY DZIECKA!


GARDEN PARTY

garden party event touristProponujemy Państwu kompleksową organizację tzw. przyjęcia ogrodowego, które jest coraz bardziej popularne w Polsce. Zalicza się do nich zarówno nieformalne spotkania takie jak grillowanie ze znajomymi ale również oficjalne i eleganckie przyjęcie typu cocktail party, które byłoby zorganizowane w Państwa posiadłości. Zaproponować możemy kompleksową organizację na łonie natury zarówno urodzin, rocznicy, jubileuszu czy poprawin po weselu. Z przyjemnością zorganizujemy oprawę artystyczną, catering a także zajmiemy się aranżacją i dekoracją ogrodu.

 

NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE GARDEN PARTY!

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij